Meist

Kennel Flying Snowflake on väike kennel Põhja-Eestis Keilas, mis sündis 2019. aastal suurest armastusest ja pühendumusest samojeedi koerte vastu.

Minu esimene samojeed – Sabiine – leidis oma tee minuni 2016. aastal ja seda mitte aretus- ega näitusekoerana, vaid lihtsa kodu otsijana. Sabiine otsis omale perekonda ja võtsin ta rõõmuga endale. Tagasi vaadates olen talle ääretult tänulik, et ta otsustas minu ellu tulla. Sabiine – minu naeratav koera tüdruk, minu suur armastus, minu kallis karvapall – muutis minu elu kõige ootamatumal moel. Just Sabiine tõi mind siia, kus ma olen täna. Suurest armastustest ühe karvapalli vastu kasvas välja suur armastus kogu tõu vastu, mitme pealine koerakari ning omaenda kennel. Leiad Sabiine lisatud fotolt kõige parempoolse koerana.

„Snowflake“ kennelnimes „Flying Snowflake“ on inspireeritud samojeedi koerast, kes on otsekui kaunis lumehelbeke ning „Flying“ pärineb minu kaunilt tüdrukult Biancalt, kes armastab üle kõige siin maailmas joosta. Ja, kui ta jookseb, on tema liikumine nii kerge ja kiire nagu ta lendaks. 

Kodu pole kodu ilma samojeedita ning minu koerad on minu pere. Armastan ja austan kogu hingega seda sõbralikku ja väga sotsiaalset, tarka ja veidi isepäist koera ning aitan hea meelega ka sul sama armastust leida ja hoida. Võid arvestada alati minu toetusega olgu heas või halvas läbi kogu sinu valge karvapalli elu. Tutvu meie koertega ning leia samojeedi kutsikad kennelist Flying Snowflake

Palun võta minuga ühendust, kui tunned huvi kutsika vastu, soovid rohkem teada saada samojeedi koera tõust või minu koertest. Tule mulle külla ja saame tuttavaks!

samojeed müük
Scroll to Top